single

Alien: Blackout zapowiedziana, to gra mobilna

Przed rozdaniem nagród Game Awards krążyły plotki o nowej grze Alien: Blackout. Okazało się, że to prawda.

Nie jest to sequel Alien Isolation, ale strzelanka z podziałem na drużyny. Brzmiało to trochę jak Destiny, ale Alien. Dobra wiadomość: to nie to. Więcej dobrych wieści: Amanda Ripley powraca. Zła wiadomość: to gra mobilna.

Teraz, nie jesteśmy niechętni do gier mobilnych tutaj. Lubimy grać w gry w ruchu. Ale to ssie trochę, że nie jest to właściwa kontynuacja doskonałej Alien Isolation.

Alien: Blackout jest survival horror mobilny gra, która ma cię zbadać Weyland-Yutani stacji kosmicznej podczas unikania xenomorphs. Gra pojawi się na iOS i Androida i jest tworzona przez FoxNext Games, D3 Go! i Rival Games, jak donosi Variety.

Oto oficjalny blurb:

"Groza Obcego zostaje powołana do życia w 'Alien: Blackout.' Spróbuj utrzymać się przy życiu, będąc uwięzionym na pokładzie uszkodzonej stacji kosmicznej Weyland-Yutani, na której znajduje się śmiertelnie niebezpieczny Ksenomorf, który niestrudzenie poluje na Ciebie i załogę. Przechytrz doskonałego łowcę, dokonując niebezpiecznych wyborów. Gracze muszą polegać na uszkodzonych urządzeniach sterujących stacji kosmicznej lub ryzykować poświęcenie członków załogi, aby uniknąć śmiertelnego kontaktu, co na stałe zmieni wynik gry.

"Przetrwaj siedem wzbudzających strach poziomów, zdalnie kierując załogą Amandy Ripley przez coraz trudniejsze zadania, korzystając jedynie z systemów awaryjnych stacji. Niepewność i nieprzewidywalność zarówno obcej, jak i jej załogi może narzucić Amandzie i całej stacji całkowitą klęskę."

Korzystając z mapy, czujników ruchu i innych narzędzi, masz za zadanie doprowadzić siebie i swoją załogę w bezpieczne miejsce, zanim skończy się zasilanie. Uważaj też na baterię w telefonie, co?