single

Kompleksowy przewodnik po Nazjatarze

Nazjatar jest jedną z nowych stref, które pojawią się w patchu 8.2, Rise of Azshara. Jako nowa strefa z bogatą fabułą i dużą ilością nowej zawartości, gracze mogą czuć się przytłoczeni, gdy przechodzą ją po raz pierwszy. Ten przewodnik służy jako obszerne kompendium wszystkich funkcji i aktywności do wykonania w tej strefie, takich jak questy, mechanika, wydarzenia w strefie i inne elementy.

Dotychczasowa historia

Po bitwie o Dazar'alor Horda znajduje się w tragicznej sytuacji - flota Zandalari, powód, dla którego Horda w ogóle wyruszyła na Zandalar, została niemal całkowicie zniszczona, podczas gdy Sojusz wygrał konflikt z niewielkimi stratami. Sytuacja wydaje się tragiczna, aż do momentu, gdy w ręce Sylvanas wpada artefakt o wielkiej mocy - Po udzieleniu pomocy Xal'atath i uwolnieniu jej z więziennego uścisku, Ostrze Czarnego Imperium zostaje odnalezione przez poszukiwaczy przygód Hordy.

Mając Ostrze Czarnego Imperium, Naczelna Wódz jest w stanie wprowadzić w życie swój kolejny plan. Z ostrzem w rękach Nathanosa, Horda płynie przez wody Wielkiego Morza. Sojusz, w ofensywie prowadzonej przez Genna Greymane'a, dowiaduje się o planach Sylvanas i wysyła flotę, której celem jest zniszczenie jednego z najważniejszych dowódców Hordy. Gdy flota Sojuszu dociera do Hordy, wody oceanu otwierają się pod wszystkimi statkami. Dochodzi do katastrofy i zarówno siły Hordy, jak i Sojuszu zostają uwięzione w dziwnej, nowej krainie i zaatakowane przez Naga. Obie frakcje walczą o przetrwanie i muszą znaleźć sposób, by przeżyć i ostatecznie wydostać się z Nazjataru.

nazjatar zone

Jak dostać się do Nazjataru

Fabuła Nazjatar toczy się chronologicznie po bitwie o Dazar'alor. W związku z tym, musisz mieć 50 poziom i zdobyć przyjazną reputację u trzech reprezentantów strefy swojej frakcji: Storm's Wake, Proudmoore Admiralty i Order of Embers dla Sojuszu oraz Voldunai, Zandalari Empire i Talanji's Expedition dla Hordy. Zakładając, że spełniłeś powyższe wymagania, po zalogowaniu się Twojej postaci powinieneś otrzymać questy The Wolf's Offensive / The Warchief's Order, które pozwolą Ci natychmiast rozpocząć przygodę w Nazjatarze.

Czy mogę latać w Nazjatarze?

Jedną z głównych funkcji w Rise of Azshara jest możliwość latania w strefach Battle for Azeroth, po zdobyciu osiągnięcia Battle for Azeroth Pathfinder, Part Two. Osiągnięcie wymaga aktywności w Nazjatarze, i tak, możesz latać w Nazjatarze! Możesz zbadać górne rejony strefy z latającym wierzchowcem, a nawet znaleźć kilka zabawnych easter eggów porozrzucanych dookoła, jak na przykład bardzo epicki przyjaciel jadący na rekinie z rakietami. Z tak wspaniałymi falami, dlaczego nie mieliby tam surfować?

Dowiedz się więcej na https://wowanalytica.com/guide/nazjatar-zone-1618947624