single

Plotki: Wyciekł roster DLC do Super Smash Bros. Ultimate

Ostatnie cztery postacie z DLC do Super Smash Bros. Ultimate zostały już podobno ujawnione, więc przejdźcie dalej, jeśli nie przejmujecie się potencjalnymi spoilerami.

Najnowsze dodatki do Super Smash Bros. Ultimate to darmowa Piranha Plant - której premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu - oraz Joker z Persony 5, który jest jedną z pięciu postaci wchodzących w skład płatnego dodatku Fighter's Pass DLC, ale osoby zajmujące się analizą danych i przeciekami twierdzą, że ujawniły pozostałe cztery: Erdrick z Dragon Quest, Ryu Hayabusa z Ninja Gaiden, Steve z Minecrafta oraz Marine z Dooma.

Dataminer jam1garner wyłowił pliki sugerujące, że bohater Dragon Quest będzie jednym z wojowników, które pojawiły się obok plików dla Jokera i Piranha Plant (via ResetEra).

Anonimowy użytkownik 5Channel również twierdził, że Joker pojawi się w grze i podzielił się szczegółami na temat innych postaci zawartych w Fighter's Pass (via Gearnuke). Post został opublikowany w zeszłym miesiącu, przed niedawną dataminą opublikowaną na ResetEra.

Według leakera z 5Channel, bohaterem Dragon Quest jest Erdrick, co również spekulował dataminer, bazując na nazwie kodowej postaci - Brave. Powołaniem Erdrick'a w serii jest Hero, określane w Japonii jako Yusha, co bezpośrednio tłumaczy się na Brave. Alternatywne skórki dla postaci będą podobno zawierać Anlucia z Dragon Quest 10 oraz protagonistę z Dragon Quest 11. leakster twierdzi, że w tym roku na Switcha trafi wiele tytułów z serii Dragon Quest, a także port Dragon Quest 11 na Switcha, Dragon Quest 11 S.

Dodanie Ryu Hayabusy będzie oznaczać 30. rocznicę Ninja Gaiden, co zbiega się z nowym projektem rocznicowym, który jest podobno w pracach, a który może być remasterem starszej gry z serii lub zupełnie nowym tytułem.

Steve i Doomguy mają zostać ogłoszeni na tegorocznych targach E3, aby promować swoje tytuły - Minecraft Dungeons, oraz Doom Eternal, który został potwierdzony dla Switcha.

Według przecieku, Steve początkowo miał być częścią podstawowego rosteru Super Smash Bros. Ultimate, ale został zmieniony na postać DLC, aby promować nadchodzącą grę Minecraft.

Alternatywne skórki Steve'a będą obejmować Alexa i Master Chiefa, podczas gdy skórka Doomguy'a będzie skórką z Doom 64.

Rayman i Tekken's Heihachi zostały również wymienione jako możliwe kandydatury do Fighter's Pass, chociaż Steve i Erdrick pojawiali się wielokrotnie.

Jak zawsze, pozostańcie sceptyczni i traktujcie te wieści z przymrużeniem oka.

Gracze Super Smash Bros. Ultimate mogą oczekiwać, że Piranha Plant spadnie w lutym 2019 roku. Jeśli kupiliście grę cyfrowo, otrzymacie kod na wojownika na maila. Jeśli odebrałeś fizyczną kopię, będziesz musiał zrealizować swoje punkty, aby skłonić e-mail do wysłania.