single

Super Smash Bros Ultimate: jak odblokować Mii Fighters do gry

Super Smash Bros. Ultimate ma niesamowity spis klasycznych postaci z całej historii Nintendo i gier wideo - a dzięki Mii Fighters dotyczy to także ciebie. Nie są oni jednak odblokowywani do gry tak, jak każda inna postać w grze...

Mamy już osobną stronę, na której opisaliśmy najszybszy sposób odblokowywania postaci w Smash Ultimate, ale Mii Fighterzy grają nieco inaczej niż reszta siedemdziesięcioosobowej obsady. Nie obawiaj się jednak - na tej stronie szybko wyjaśnimy, jak odblokować Myśliwce Mii do gry we wszystkich trybach. A więc, do dzieła...

Jak odblokować postacie Mii Fighterów w Smash Ultimate

Z odblokowywaniem postaci Mii Fighter w Smash Ultimate jest trochę pokręcona historia: zasadniczo te postacie są odblokowane od samego początku. Musisz tylko przeskoczyć przez kilka menu, aby je znaleźć.

W trybie fabuły/przygody, World of Light, każdy z trzech Mii Fighterów musi zostać odblokowany w miarę postępów na mapie tego trybu. Spowoduje to odblokowanie każdego typu Mii Fightera do użycia w World of Light w ich domyślnej formie - ale w przeciwieństwie do innych postaci, nie doda ich to do głównego menu trybu Smash w multiplayerze, ani do menu innych trybów poza World of Light.

Aby odblokować Mii Fighters do darmowego użytku w tych innych trybach, będziesz musiał stworzyć kilka niestandardowych Miisów. Jeśli jest coś, w czym Smash Ultimate nie jest najlepszy, to jest to menu i wyjaśnianie różnych rzeczy, a to jest kolejny obszar, w którym gra zdecydowanie mogłaby lepiej wyjaśnić, jak to działa - stąd zamieszanie, które często widzieliśmy. W każdym razie, aby to zrobić i w ten sposób odblokować Mii Fighters na ekranie wyboru postaci, udaj się do menu Games & More, następnie Mii Fighters, a potem Create. W tym miejscu będziesz mógł stworzyć własny wygląd Mii dla każdej z trzech klas Mii Fighterów: Brawler, Gunner i Swordfighter.

Te niestandardowe wyglądy są tym, czego tak naprawdę potrzebujesz, aby grać: poza World of Light, kiedy wybierzesz Mii Fighter, będziesz musiał wybrać również Mii. Bez nich nie pojawią się oni na ekranie wyboru postaci. Kostiumy Mii można też łatwo odblokować: wystarczy ukończyć różne tryby gry, w których są one nagrodą, lub odwiedzić sklep w grze, gdzie są one regularnie uzupełniane.