single

Najlepsze gry wyścigowe ostatnich lat (PC)

Mamy najlepsze gry wyścigowe! Gatunek "ścigałek" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród gier komputerowych. Każdy gracz, który poważnie myśli o grach powinien mieć przynajmniej jeden tytuł wyścigowy zainstalowany na swoim komputerze. Przez lata na rynku pojawiło się wiele tytułów wyścigowych, niektóre skierowane do fanów wyścigów off-road, inne do jazdy po torach, a jeszcze inne do miłośników pościgów policyjnych. Poniższa lista zawiera wszystkie tytuły, które zebrały najwięcej pozytywnych recenzji od fanów wyścigów i są pewniakami w tym gatunku. Jeśli szukasz tytułu, który zalicza się do tego gatunku, koniecznie zapoznaj się z poniższym zestawieniem. Sprawdź najlepsze gry wyścigi.

Najlepsze gry wyścigowe: 1 - Assetto Corsa

Kunos Simulazioni to znane niezależne studio, które specjalizuje się w tworzeniu symulatorów jazdy. Assetto Corsa została zaprojektowana przez Kunos Simulazioni. Ta gra to świetny wybór, jeśli szukasz gry z realistycznym podejściem do kontroli i wrażeń z jazdy.

Wszystkie elementy świata przedstawionego mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Przy tworzeniu tego tytułu brali udział znani kierowcy i inżynierowie. Całość jest tak realistyczna, że wszystkie elementy pojazdów (w tym fizyka ich jazdy), są certyfikowane przez prawdziwych producentów.

Najlepsze gry wyścigowe: 2 - Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 to tytuł, który oferuje rozgrywkę w otwartym świecie z wyzwaniami dla pojedynczego gracza, a nie "twarde" wyścigi. Chociaż pierwotnie był dostępny tylko na Xbox One, możesz teraz zagrać w niego na PC. Będziesz urzeczony różnorodnością pojazdów i wciągającą, angażującą rozgrywką.

Więcej na temat gier przeczytasz na stronie https://spokeo.pl/gry

gra wyścigowa

Najlepsze gry wyścigowe: 3 - Need for Speed: Heat

Prawdopodobnie słyszałeś już o najnowszej odsłonie serii Need for Speed. Jest to jedna z najlepszych. Aby zarobić pieniądze na nielegalne wyścigi, bierzesz udział w klasycznych turniejach wyścigowych w ciągu dnia. Wszystko to dzieje się w oszałamiającej grafice i bardzo arcade'owym stylu jazdy.

Najlepsze gry wyścigowe: 4 - Dirt 3 Complete Edition

Dirt 3 Complete Edition jest jednym z najbardziej popularnych i, bądźmy szczerzy, najlepszych gier wyścigowych rally. Dirt 3 będzie hitem, jeśli jesteś zaznajomiony z serii Colin McRae. Poza tym pochodzi ze stajni Codemasters, co jest gwarancją wysokiej jakości.

Kompletne wydanie zawiera ponad 100 tras, nie tylko tych typowo rajdowych, oraz wiele w pełni licencjonowanych samochodów rajdowych. Zapowiada się świetna zabawa.

Najlepsze gry wyścigowe: 5 - Grid 2

Grid 2 to kolejna odsłona popularnej serii. Jest to również jedna z najbardziej cenionych pozycji w katalogu Codemasters. Jest też uważana za jedną z najpiękniejszych symulacji wyścigów torowych (nawet po latach od premiery), ze świetnym trybem multiplayer i ogromnym realizmem, po części dzięki TrueFel. Fabuła również jest bardzo ciekawa. Jest to tytuł, który powinieneś posiadać, jeśli lubisz to wszystko.

Więcej do przeczytania na https://spokeo.pl/