single

World of Warcraft: Classic przewiduje kolejki do logowania przekraczające 10 000 graczy w królestwie Heroda

World of Warcraft Classic ma wejść na rynek w przyszłym tygodniu, ale jeśli nie chcesz stać w kolejce przez bardzo długi czas, będziesz chciał pomyśleć o zmianie królestwa.

Reedycja oryginalnego World of Warcraft, która będzie emulować stan gry z 2004 roku, otworzyła się na rezerwacje nazw w zeszłym tygodniu, pozwalając graczom na stworzenie do trzech postaci przed premierą gry 26 sierpnia. Jest tylko jeden problem - strasznie dużo graczy chce być częścią królestwa Heroda, o wiele więcej niż gra jest w stanie obsłużyć.

W aktualizacji na forum Blizzarda, menedżer społeczności Kaivax poprosił, aby gracze rozważyli przeniesienie się do niedawno otwartego królestwa Stalagg.

"Obecnie na Herod jest wielu graczy i chcemy, aby Stalagg zapełnił się, zanim otworzymy jakiekolwiek nowe królestwa PvP" - czytamy w poście. "To dlatego, aby populacja graczy była rozłożona tak równomiernie, jak to tylko możliwe przed startem, aby zapewnić najlepsze wrażenia z gry". W obecnym stanie królestwa Herod, "kolejki do logowania przekraczające 10,000 graczy są pewnikiem, a być może nawet znacznie wyższe."

Mimo, że królestwa mogą teraz pomieścić "kilka razy więcej graczy" niż w momencie premiery gry, Blizzard nie chce doprowadzić do sytuacji, w której wszyscy zostaną wpuszczeni od razu. "Naszym priorytetem w planowaniu premiery WoW Classic było zapewnienie, że kładziemy podwaliny pod silne społeczności królestw, które przetrwają kolejne miesiące i lata, dlatego też ostrożnie otwieramy nowe serwery, aby sprostać zapotrzebowaniu", obiecuje post.

Więc jeśli chcesz powrócić do połowy lat 2000 po premierze gry, rozważ zmianę królestwa, aby nie musieć doświadczać długiego oczekiwania, które miało miejsce w tamtych czasach.