single

World of Warcraft: Shadowlands gracze będą mogli wybrać kolejnego wierzchowca w grze

Blizzard zaprasza graczy World of Warcraft: Shadowlands do wyboru, którego wierzchowca dostaną za darmo po premierze rozszerzenia 27 października.

Wierzchowce, które są podstawowym środkiem transportu w ogromnym świecie Azeroth, stały się popularną częścią doświadczenia w grze MMO: niektórzy gracze zbierają ich jak najwięcej, podczas gdy inni pożądają super rzadkich.

W pierwszym kwartale 2021 roku Blizzard doda do gry nowego wierzchowca - i tym razem to gracze będą mogli wybrać, który z pięciu konceptów będzie nim. Zespół artystyczny Blizzarda nie ustalił jeszcze ostatecznej wersji nowego wierzchowca, a projekt, który otrzyma najwięcej głosów z całego świata, zostanie dodany do gry w późniejszym patchu.

Pięć koncepcji to:

Wędrujący Pradawny - Nie wszyscy Pradawni interesują się wojną lub lore, niektórzy chcą po prostu podróżować po świecie! Wielki, liściasty wierzchowiec Wandering Ancient zaprasza Cię do wejścia na pokład i chwycenia się jego gałęzi, abyś mógł wyruszyć na zdrewniałą wyprawę.

Skrzydlate zaklęcie - W zapomnianych czeluściach biblioteki w Dalaranii znaleziono to ogromne tomiszcze, które szaleńczo miota się po pokoju. Otwórz strony tej przepełnionej magią księgi i wyrusz w podróż ku magicznej przygodzie.

Nerubiański Rębacz - Kiedy pękł Hełm Dominacji, Nerubianie pod kontrolą Króla Lichów zostali uwolnieni. Niektórzy z nich zostali schwytani przez Argentyńską Krucjatę i przemienieni przez swoich sprzymierzeńców w Ebon Blade. Teraz ich wrzecionowate pazury są wykorzystywane jako wierzchowce, które przemierzają mroźną tundrę Lodowej Korony w pogoni za szalejącymi nieumarłymi.

Ciekawska gąsienica - Pewnej nocy ciekawska gąsienica znalazła drogę do Heartlandu w Dolinie Czterech Wiatrów i objadła się przerośniętymi warzywami. Pandaren z Halfhill obudził się następnego ranka i zastał na wpół zjedzone uprawy, a wśród nich ogromną, drzemiącą gąsienicę. Zbyt duży, by stać się motylem, ten przyjazny robak jest w sam raz, by szkolić go na wierzchowca.

Oślizgły Slimesaber - Z basenów śluzu w Plaguefall wyłoniły się wszelkiego rodzaju galaretowate stworzenia, w tym ten lepki kotek. Ten oślizgły, ociekający maźnią wierzchowiec to taki, do którego będziesz chciał założyć rękawiczki.

Plebiscyt trwa przez dwa tygodnie, a głosowanie zakończy się 18 września o godzinie 23:00 BST / 6:00 ET / 3:00 PT. Możesz oddać swój głos na stronie World of Warcraft.