single

Wydarzenie 14 Days of Fortnite powróci w przyszłym tygodniu

Epic Games przeprasza za podanie błędnej daty zakończenia 14 Days of Fortnite i przywraca wydarzenie w przyszłym tygodniu.

14 Days of Fortnite LTM wystartowało tuż przed Bożym Narodzeniem, dając graczom szansę na ukończenie wyzwań i zdobycie świątecznych nagród. Jednak błąd w komunikacji ze strony Epic dotyczący daty zakończenia wydarzenia spowodował, że powróci ono w przyszłym tygodniu.

Projektant Epic Games, David Spazinski, wpadł na Reddita, aby odpowiedzieć na pytanie o datę zakończenia wydarzenia i czas na ukończenie wyzwań, mówiąc: "Tak, można je ukończyć później, gdy 14 Days Of Fortnite jest aktywne. Każdego dnia w tym okresie odblokowuje się nowe wyzwanie, wraz z jego nagrodą. Po odblokowaniu wszystkich 14-dniowych wyzwań, będzie jeszcze kilka dni na ich ukończenie, zanim znikną (IIRC wygasają albo 3 albo 4 stycznia)."

Kiedy wydarzenie dobiegło końca 2 stycznia, gracze nie byli zadowoleni, delikatnie mówiąc. Epic przeprosił za zamieszanie, oferując graczom Szybowiec Equalizer jako formę rekompensaty, ale od tego czasu ogłosił, że przywróci wydarzenie, aby dać graczom szansę na ukończenie wyzwań, które mogli przegapić.

"Poinformowaliśmy o nieprawidłowej dacie zakończenia wydarzenia 14 Days of Fortnite i nie czuliśmy, że rekompensata w postaci Equalizer Glider jest właściwym podejściem. Po dalszej dyskusji zdecydowaliśmy się przywrócić to wydarzenie na początku przyszłego tygodnia, do 15 stycznia o 3 rano ET(0800 UTC). Włączymy również niektóre z najbardziej popularnych trybów limitowanych, które były dostępne podczas wydarzenia.

"Gracze, którzy nie byli w stanie ukończyć tych wyzwań, będą mogli zdobyć wszystkie nagrody, które mogli początkowo przegapić. Wszystkie Wyzwania będą dostępne do ukończenia przez cały czas trwania wydarzenia. Niestety, postępy w częściowo ukończonych wyzwaniach muszą zostać zresetowane."

Więc jeśli nie zdążyliście zarobić na nagrody warte dwa tygodnie, teraz macie szansę, aby zmieść ostatnie z wyzwań i skompletować swoją świąteczną kolekcję.