single

Meditation Games to fajny projekt indie, który daje Ci nowe doświadczenie każdego dnia

Jeśli chcesz krótki i słodki, unikalne doświadczenie gry wideo każdego dnia przez cały rok, miej oko na Meditation Games.

Projekt, wymarzony przez Vlambeer's Rami Ismail, jest współpraca między setkami deweloperów. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać launcher, odłożyć pięć minut, i załadować go każdego dnia.

Oto opis:

"Co by było, gdyby każdego dnia pojawiała się mała wiadomość z przeszłości z małą grą lub zabawką do zabawy? Medytacje to launcher, który każdego dnia ładuje małą grę i towarzyszący jej tekst jako medytację, rozproszenie uwagi, lekcję lub inspirację na ten dzień. #meditationgames"

Gdy dzień się skończy, gra znika, aż do momentu, gdy data znów zatoczy koło w przyszłym roku. Pełna lista deweloperów również nie będzie dostępna do 31 grudnia 2019 roku, więc spodziewaj się niespodzianek tam od nazwisk, które możesz rozpoznać, a także wprowadzenia do nowych twórców.

Każda gra to minimalistyczne doświadczenie z niewielką ilością tekstu, inspirowane osobistą historią z życia jej twórcy. Ich ukończenie zajmuje około pięciu minut, a stworzenie ich zajęło twórcom około sześciu godzin.

Po uruchomieniu każdej gry - wszystkie z nich odblokowują się wraz z początkiem dnia w GMT - można również znaleźć szczegóły dotyczące twórcy danej medytacji, co oznacza, że można się z nim skontaktować, jeśli się podobała.

Dzisiejsza gra jest od Adriel Wallick i jest o byciu introwertykiem. To sprawiło, że zamknąłem okno w frustracji, ale wyobrażam sobie, że to jest całkowicie punkt.